When you sleep under a quilt, you sleep under a blanket of love.

teisipäev, 29. detsember 2015

Suuur tekk & padjad

Must-valge kombinatsioon on mulle alati meeldinud, aga vaat must-valget lapitööd teha ei õnnestu:) Eelmine kord trügis sinine kaaslaseks, seekord aga vikerkaarevärvi mummud.

Tekk on tõega suur 210x240 cm ning ega selle pildistamiseks eriti ruumi pole. Nii ta siis poolviltu ja diivanilt mahavoolavana pildile saigi.

Plokke on tekis 30, lisaks tegin 2 tk ka patjade jaoks. Kasutatud on ainult 3 mustvalget kangast, aga mustri kirjusus natuke petab ja tundub, et ehk oli mõni sort veel. Ploki süda ja plokkide kant enne serva on vikerkaarevärviliste mummudega kangast.
Plokid lähemalt:Teki taguseks on pehme puuvillane õhukese vatiiniga eeltepitud must kangas, mille jooni mööda teppisin pealse taguse külge. Kanditud on masinaga mõlemalt poolt.

Patjade suurus on 60x60 cm. Padjapealse teppisin samuti vatiinile. Padjakotil on tagumisel poolel lukk, sisupadjad valmistasin padjatäitest ka ise.Patjade taguseks musta kangast ei jätkunud (ja kangapoodidest ka ei leidnud seda kõige tavalisemat puuvillast süsimusta kangast), siis said tagused tugevast valgeträpsulisest kangast.
Järgmisel aastal võiks suuri tekke ikka rohkem teha ja ehk on mõni päris mustvalgegi nende seas.

3 kommentaari:

 1. Mõnus tekk ja mõnusad padjad!
  Sellist tahaks omalegi :D

  VastaKustuta
 2. Superkena! Olgugi, et värvilised lapitekid on ka ilusad, aga must-valge kohe võlub mind eriliselt.

  VastaKustuta
 3. Hieno peitto! Blokkien keskustat ja reunat on kuin karamellejä!

  VastaKustuta