When you sleep under a quilt, you sleep under a blanket of love.

laupäev, 8. august 2015

Padjad aiamööblile

Juba möödunud suvel tekkis äge vajadus aiamööbli uute patjade järele, aga siis polnud eriti ideed ja ega ka suvi ju igavesti kestnud.
Nüüd on see töö tehtud.
Materjaliks kasutasin ära 9 paari siniste teksaste sääred, kahe mööblikanganäidiste paki erksamad lapid, sisuks 1,5 vana kohevat tekki + pool vanast kattemadratsist + mõned padjasisud.

Istumispadjad on tepitud paksule vatiinile pealtpoolt punase niidiga, altpoolt kirkamat värvi poolilõppudega. Seljatoe lapipatjade pealsed on tepitud õhemale vatiinile.

Diivan sai ovaalse istumispadja (55x110 cm) ja seljatoeks 3 lapipatja (50x50 cm). Patjade sisud on väljavõetavad, padjakotil taga lukk, kanditud suvalise sobivas toonis puuvillase riidega.

Sama komplekti 2 tooli said samuti istumispadjad ja seljatoeks juba talvel tehtud teksapadjad.Kuna terrassil on istujaid palju, siis on seal veel 2 tooli, mis samuti said istumispadjad.
Tore on nii õmmelda, kui poest pole vaja midagi juurde tuua -- kõik vajalik oli kodus olemas ja vähemalt natuke on ära kasutatud kogutud materjale.

4 kommentaari: